Communiceer rollout plan

Communiceer rollout plan
< Vorige / Volgende >

Communiceer rollout plan

Ondertitel

PLAN VOORUIT

Laat je team weten wat ze kunnen verwachten

Een van de sleutels tot een succesvolle implementatie van Evernote Business is effectieve en frequente communicatie met je team. Wijs een paar extra teamleden aan die jou helpen Evernote tot een succes te maken en je implementatie ondersteunen.

 Kondig de start van Evernote Business aan

Start e-mail afbeelding

Communiceer vanaf het begin over verwachtingen en beheer de feedback. Wanneer je het rollout plan af hebt en andere mensen gevonden hebt om jou te helpen, stuur dan een e-mail naar je team om ze over je plannen te informeren. Gebruik het volgende voorbeeld en andere implementatie e-mail sjablonen voor de communicatie met jouw team:

 

Voorbeelde-mail

Onderwerp: Evernote maakt nu deel uit van XYZ BEDRIJF

Hallo,

Ik mag mededelen dat Evernote nu voor jou en het hele team beschikbaar is. Als je nog niet bekend bent met Evernote, dan moet je weten dat het een productiviteitstool is om je werk te centraliseren, het met anderen binnen ons team te delen en geordend te blijven.

We hebben besloten om Evernote voor ons team te nemen zodat JOUW TEAMS HOOFD/VOORGENOMEN DOEL VOOR HET GEBRUIK VAN EVERNOTE. Door Evernote samen te gebruiken zullen we VERWACHTE RESULTATEN.

Je ontvangt snel een uitnodiging om lid te worden van het Evernote account van XYZ BEDRIJF. Wanneer je de uitnodiging geaccepteerd hebt kan je de notitieboeken en notities bekijken die ik gemaakt en gedeeld heb, en kan jij je eigen notitieboeken en notities maken en ze met andere teamleden delen.

Kom naar de training over hoe Evernote te gebruiken. De training is op DATUM/TIJD in LOCATIE. Als je in de tussentijd vragen hebt, kan je ze me altijd stellen.

- NAAM BEHEERDER

 

template iconMeer implementatie e-mailsjablonen

Geef je team informatie

Het gebruiken van nieuwe tools en processen, veranderingen dus, is vaak een uitdaging voor mensen. Communicatie is een cruciaal element voor een succesvolle implementatie. Mensen willen vaak een roadmap van de implementatiefases, project tijdlijnen en informatie over waar ze hulp en support kunnen vinden.

template iconBekijk Implementatie-agenda

 

 

Dit artikel hoort bij de Evernote Business Implementatiehandleiding

LANGUAGES_ALL