Instalace starší verze Evernote

Instalace starší verze Evernote
< Předchozí / Další >

Instalace starší verze Evernote

Upozornění: Tento článek se věnuje instalaci starší verze Evernote. Starší verze Evernote se nadále nedočkají žádných aktualizací funkcí nebo oprav chyb, a to ani Evernote Legacy. Pokud s touto aplikací máte potíže, náš tým podpory pravděpodobně doporučí aktualizaci na nejnovější verzi.

Přehled

Jsme si vědomi, že občas mohou nastat situace, kdy je nutné nebo výhodné použít starší verzi Evernote. Tato verze je k dispozici pouze dočasně, zatímco pracujeme na přenesení několika starších funkcí na naše nové klienty.

Jako taková je aplikace Evernote Legacy k dispozici na Mac a Windows a je možno ji po omezenou dobu stáhnout jakožto podporu uživatelům, kteří přecházejí na nejnovější verzi Evernote (verze 10.0 a novější).

Instalace aplikace Evernote Legacy

Aplikaci Evernote Legacy, označenou šedou ikonou, je možno nainstalovat vedle nové aplikace Evernote.

Ikona aplikace Evernote Legacy (šedá)

Aplikaci nainstalujete následovně:

  1. Kliknutím na jeden z následujících odkazů stáhněte instalátor Evernote Legacy: Mac | Windows
  2. Otevřete stažený soubor a zahajte instalaci.

Časté dotazy

Můžu tuhle verzi aplikace využívat na běžné každodenní použití?

V dohledné době tuto verzi Evernote můžete používat běžně a každý den, nicméně doporučujeme aktualizovat na nejnovější verzi a zvyknout si na ni Jedině tak budete moci využívat nejnovější funkce a zajistíte, že budete mít nejnovější opravy chyb, bezpečnostní opravy a aktualizace zvyšující výkon aplikace.

Co mám dělat, když mám s touto verzí aplikace problémy?

K řešení těch nejběžnějších problémů nabízíme několik možností v Centru výuky a nápovědy Evernote a na diskuzním fóru Evernote. Pokud se vám řešení nedaří najít, neváhejte nás kontaktovat. Upozorňujeme, že ve většině případů vám náš tým podpory doporučí aktualizaci na nejnovější verzi, protože jedině tak si zajistíte přístup k nejnovějším opravám a aktualizacím zvyšujícím výkon aplikace.

Můžu v této verzi aplikace využívat nové funkce a možnosti jako aktualizované hledání a nové formátování poznámek?

Ne. Nové funkce jsou postaveny na zcela novém základě vytvořeném pro nejnovější aplikace Evernote. Pokud chcete Evernote využívat na maximum, aktualizujte na nejnovější verzi.

Mohu starší verzi aplikace používat na iOS nebo Androidu?

Ne. Evernote Legacy je k dispozici pouze na Mac a Windows.

LANGUAGES_PRODUCT

Klíčová slova:

  • legacy
  • evernote legacy
  • starý evernote